ТОВ "Супутник"

Національний виробник ножових виробів

О підприємстві

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Супутник " організовано в 2002 році і займається випуском ножів господарських, спеціальних, мясницьких, туристичних, наборів ножів, призначених для побутового застосування на підприємствах торгівлі, громадського харчування, кафе, ресторанах, м'ясокомбінатах та ін Вся вироблена на підприємстві продукція виготовляється відповідно до ТУ У 28.6-32115004- 01:2005 Ножі господарські, розроблені на підприємстві та зареєстровані в Держкомітеті України з питань регулювання та споживчої політики 01.07.05 р. (№>02568130/005598).

Продукція підприємства відповідає всім вимогам стандартів, що підтверджується санітарно - гігієнічним сертифікатом Міністерства охорони здоров'я. З червня 2006 року всі ножові вироби, що випускаються ТОВ «СУПУТНИК», крім мясницьких, маркуються торговою маркою «Супутник» (св-во на товарний знак «Супутник» №62831 видано 15.06.06 р.).

ТОВ "СУПУТНИК" успішно позиціонує себе на внутрішньому ринку, постійно беручи участь як в регіональних, так і в міжнародних виставках. Саме на виставкових майданчиках безпосередньо здійснюється зворотний зв'язок виробник-споживач, що дозволяє швидко і ефективно реагувати на запити і побажання споживача. Має місце тенденція збільшення обсягів споживання на внутрішньому ринку дозволяє говорити про те, що продукція підприємства затребувана і користується великим попитом, вона успішно конкурує з аналогами імпортного виробництва, не поступаючись їм в якості і маючи перевагу в ціні. У 2008 році підприємство почало випуск туристичних ножів і має певні успіхи і в цьому напрямку своєї діяльності, постійно розширюючи і вдосконалюючи модельний ряд цієї серії. На всі види випускаються підприємством ножових виробів є висновки експертів Харківського НДІ судових експертиз ім.Засл.проф. Н.С.Бокаріуса.

Останнім часом на внутрішньому ринку України почастішали випадки реалізації ножових виробів, дуже схожих на ножі, що випускаються ТОВ»СУПУТНИК". Якість копій нашої продукції не відповідає технічним умовам, тому що вони виробляються кустарним способом, без необхідного контролю всіх параметрів, особливо найголовнішого-твердості клинка, що неприпустимо при виготовленні ножових виробів!

Мало того, що недобросовісні виробники копіюють моделі ножових виробів ТОВ «СУПУТНИК», деякі представляються дилерами нашого підприємства, пропонуючи свою продукцію, але і в порушення всіх авторських прав підприємства на використання товарного знака Супутник, вони використовують наш логотип на своїх виробах, тим самим порушуючи закон України «Про захист прав інтелектуальної власності», що передбачає не тільки адміністративну, а й кримінальну відповідальність і завдаючи непоправної шкоди іміджу і репутації підприємства.

В даний час керівництвом підприємства приймається ряд заходів, спрямованих на виявлення фактів плагіату і боротьбу з ними.

Звертаємо вашу увагу, що для всіх моделей ножів обов'язкова наявність логотипу «Супутник», будь-які схожі моделі без логотипу не є нашою продукцією і не мають сертифікатів відповідності нормам. Остерігайтеся підробок.