ТОВ "Супутник"

Національний виробник ножових виробів

Продукція

Технологія виготовлення наших ножів йде далеко в історію і об'єднує в собі багатовіковий досвід старих майстрів і останні наукові досягнення. У ножах ТМ "Супутник" поєднується ергономіка і естетична привабливість:

  • Використовувана у виробництві сталь марки 40x13 - це дивовижне поєднання гнучкості і твердості. Дана сталь є оптимальною для виготовлення лез. В ході виготовлення вона проходить спеціальний цикл термообробки, що дозволяє мати показник твердості 50-57 одиниць по Роквеллу (загальноєвропейський стандарт по ISO) без втрати гнучкості.
  • Відмінною особливістю наших ножів є "сабельна" заточка леза, яка використовувалася ще середньовічними майстрами-зброярами для досягнення максимальної гостроти і полегшення правки леза.
  • Якісне лезо гармонує з якісно виготовленою рукояттю, яка зовні також хороша, як і функціональна. Рукояті наших ножів виконані з високоякісної деревини твердих порід (дуб, бук), вони ергономічні, зручні і безпечні. Спеціальна водовідштовхувальна обробка дозволяє їм зберігати зовнішній вигляд навіть після тривалого перебування у воді.
  • Ножі марки "Супутник" можуть виготовлятися з притинами і пилкою. Притини - це накладки з нержавіючої сталі біля основи леза, які підвищують безпеку роботи і покращують естетичний вигляд ножа. Завдяки гарному балансуванню частин ножа, рука при роботі відчуває мінімальну напругу.